egi10Аппланаційний тонометр АТ900D - прилад №1 в клінічній практиці для точного вимірювання внутрішньоочного тиску (ВОТ) від одного з світових лідерів з виробництва медичного обладнання - швейцарської компанії Haag Streit. Незважаючи на наявність в арсеналі офтальмолога різних приборів, що виконують аналогічні функції, тонометр АТ900D (Goldman) досі є «золотим стандартом» тонометрії в офтальмологічній практиці і має ряд переваг перед іншими пристроями, що використовуються для вимірювання ВОТ.

Коли необхідно користуватися приладом

Точне вимірювання рівня внутрішньоочного тиску (ВОТ) дуже важливе для діагностики глаукоми та лікування пацієнтів з цією хворобою. Від правильності отриманих показників напряму залежить результат лікування, а аппланаційний тонометр АТ900D - найкращий вибір для цих цілей.

Переваги та особливості приладу

  • За результатами досліджень провідних медичних клінік Європи та світу, аппланаційний тонометр АТ900D зарекомендував себе значно краще в порівнянні з аналоговими тонометрами. Зокрема, коефіцієнт розмиття отриманих даних був нижчим, ніж у аналогових варіантів, що є доказом більш точних показників, отриманих за допомогою цифрового тонометра.
  • У випадку збою параметрів у цифровому тонометрі AT900D подає сигнал про помилку. Це облегшує процес налаштування приладу.
Вас щось турбує?
Розкажіть лікареві