equipment 7Простий у використанні a-скан з функцією біометрії призначений для вимірювання довжини ока, глибини передньої камери і товщини кришталика, а також автоматичного розрахунку оптичної сили ІОЛ.

Шість запрограмованих формул для розрахунку ІОЛ. Можливість вводити додаткові формули розрахунку ІОЛ і підтримувати базу даних ІОЛ різних виробників.

A-скан Tomey AL-100 проводить вимірювання автоматично або по команді з педалі управління, але вони завжди супроводжуються звуковим сигналом підтвердження. Середній результат може бути вирахувано в кількох вимірах (до 10). Кожен отриманий результат відображається на екрані, може бути проаналізований і, за необхідності, переміряний. Розрахунок ІОЛ одним дотиком.

Ви можете переключитися з режиму біометрії в режим автоматичного розрахунку оптичної сили ІОЛ одним дотиком до екрану. Просто введіть значення кривизни рогівки пацієнта [в мм або діоптріях] з бажаною післяопераційною рефракцією вкажіть модель ІОЛ, і AL-100 приведе вас до чудових результатів за допомогою різних алгоритмів (SRK / II, SRK / T, Holladay, Showa, Haigis оптимізований / стандартний).

Дещо для статистики. На карті пам'яті можна зберегти дані на 237 пацієнтів для подальшого ведення статистики.

Вас щось турбує?
Розкажіть лікареві